Prodat Třípokojový, Londýn-1, Londýn, Anglie, 147 Weavers way

Prodat - Cod. 35711

  • Typologie: Třípokojový
  • Oblast: 50 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 2

Camden Town je oblíbená čtvrť pro místní obyvatele, hospody, kuriózní trh, romantický kanál ... Jsme 10 minut chůze od metra a 20 minut od mezinárodních stanic St.Pancras a King Cross. Je to klidná a bezpečná část Camdenu; zdá se, že starosta Londýna diskrétně koupil byt ve stejné budově jako naše.
 Náš třípokojový apartmán o rozloze 50m2, z nichž 48 je možno projít, s: velký obývací pokoj orientovaný na jih, velmi světlý, který vede na zahradu kondominia; ložnice s manželskou postelí, jednolůžkový pokoj, elegantně dokončená koupelna s bidet a sprchou, vchod a komora. Energetická třída C, okna s dvojitým zasklením, ústřední topení. Bezplatné parkování pro dvě auta na rezervovaném parkovišti bytového domu.
Je to dobrý čas koupit dům v Anglii: ceny se právě snížily poté, co Brexit a analytici očekávají, že za pár let půjdou nahoru, zejména v Londýně.
Koupili jsme byt v roce 2012 a my jsme jej kompletně zrekonstruovali s pomocí interiérového architekta pro naši dceru. Žila tam 5 let, ale pak se musel přestěhovat do Francie; proto je prodáváme.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB